Hakkımızda

İçeriğe ihtiyaç varsa, İçerik Sepeti var!

İçerik Sepeti İçerik Ajansı, internet dünyasının tamamını oluşturan haber siteleri, blog siteleri, e-ticaret siteleri ve özellikle internet odaklı şirketlerin kurumsallaşması ve dijitalde markalaşması adına düzenli içerikler üretir.

Küreselleşmeye hazır olan dinamik web sitelerin ve markalaşma yolunda ilerleyen şirketlerin, dijital platformlardaki vazgeçilmez partneri olmaya hazırız! Bugüne kadar tamamlanan 39 şirket web sitesi ve 92 blog/haber sitesi mevcut. İçerik Sepeti, gelecekte tüm web siteleri tek bir çatı altında toplamaya hazırlanıyor!

Hedef Kitleniz İçin İçerik Üretiyoruz!

Talep sahipleri ile birebir iletişim kuruyor, isteklerini dinliyoruz.

İsteklerini karşılayabilecek en doğru içeriğin oluşturulması için çalışmalara başlıyoruz.

Stratejisi oluşturulmuş çalışmalar bir kağıda yazılıyor. Taslak halindeki çalışmalar dijital reklamcılığa altın hamle yapacak kadar etkili hale getirildikten sonra yayın kanallarına gönderiliyor.

Neden Partner Olarak Bizi Seçmelisiniz?

Marka hedefi olanların dijitalleşme yolunda ilk adımlarını biz atıyoruz. Ürettiğimiz stratejik içeriklerle bugün dijital marka bilinirliğini en iyi biz oluşturuyoruz!

Dijital ortama yeni girmiş veya henüz nasıl içerik stratejisi oluşturması gerektiğini bilmeyen şirketler için biz varız!

Web siteleri ve özellikle blog sitelerinin her gün güncellenmesi gerekir. Ancak bu güncellemeler sıradan içeriklerle gerçekleşirse kaybedilen tek şey zaman olmaz! Bu yüzden ziyaretçilerinizle aranızdaki bağı sıkı tutabilmek ve sadık ziyaretçi kitlesi oluşturmak için bizimle çalışın!

Uçtan Uca İçerik

Markanızı uçtan uca içerik pazarlaması ile besliyor, destekliyor ve büyütüyoruz. Sıradan web siteleri küreselleşen ve tanıdık bir marka haline geliyor!

Kreatif Kampanya Üretimi

Kreatif kampanya üretimi ile hem sosyal medya hesaplarınızı hem web sitenizi besliyoruz. Ürettiğimiz çizim, fotoğraf, video ve yazılı içerikleri tüm dünyaya izlettiriyor ve okutturuyoruz!

Dünya Markası Üretimi

Hedefiniz bölgesel veya küresel olabilir. Önceliğiniz hangisi ise ona odaklanıyor ve markanızı hedeflerinize yakınlaştırıyoruz.

Web sitenizi canlı tutmanın ve düzenli müşteri (ziyaretçi) kazanmanın yolu!

İçerik üretimi konusunda ne kadar iddialı olduğumuzu gördünüz. Dijital dünyanın hayatımızda ne kadar yer ettiğini de biliyorsunuz. İçerik Sepeti İçerik Ajansı olarak hedef kitlenizin ilgisini sürekli sizin üzerinize çekiyoruz.

Hedef kitlenizin ilgisini sürekli canlı tutarak, markanıza olan sadakatlerini kazanıyoruz. Onlara sürekli eğitici, bilgilendirici ve eğlendirici içerikler sunuyoruz. Bu sayede müşterileriniz ya da okurlarınız sizden vazgeçemiyor. Nasıl ama, ilgi çekici değil mi?