Hakkımızda

Hakkımızda | İçerik Sepeti İçerik Ajansı

Biz Kimiz?

İçeriğe ihtiyaç varsa, İçerik Sepeti var!


İçerik Sepeti İçerik Ajansı, internet dünyasının tamamını oluşturan haber siteleri, blog siteleri, e-ticaret siteleri ve özellikle internet odaklı şirketlerin kurumsallaşması ve dijitalde markalaşması adına düzenli içerikler üretir.


Küreselleşmeye hazır olan dinamik web sitelerin ve markalaşma yolunda ilerleyen şirketlerin, dijital platformlardaki vazgeçilmez partneri olmaya hazırız! Bugüne kadar tamamlanan 39 şirket web sitesi ve 92 blog/haber sitesi mevcut. İçerik Sepeti, gelecekte tüm web siteleri tek bir çatı altında toplamaya hazırlanıyor!

Hedef Kitleniz İçin İçerik Üretiyoruz!

Talep sahipleri ile birebir iletişim kuruyor, isteklerini dinliyoruz.

İsteklerini karşılayabilecek en doğru içeriğin oluşturulması için çalışmalara başlıyoruz.

Stratejisi oluşturulmuş çalışmalar bir kağıda yazılıyor. Taslak halindeki çalışmalar dijital reklamcılığa altın hamle yapacak kadar etkili hale getirildikten sonra yayın kanallarına gönderiliyor.


Neden Partner Olarak Bizi Seçmelisiniz?


Marka hedefi olanların dijitalleşme yolunda ilk adımlarını biz atıyoruz. Ürettiğimiz stratejik içeriklerle bugün dijital marka bilinirliğini en iyi biz oluşturuyoruz!


Dijital ortama yeni girmiş veya henüz nasıl içerik stratejisi oluşturması gerektiğini bilmeyen şirketler için biz varız!


Web siteleri ve özellikle blog sitelerinin her gün güncellenmesi gerekir. Ancak bu güncellemeler sıradan içeriklerle gerçekleşirse kaybedilen tek şey zaman olmaz! Bu yüzden ziyaretçilerinizle aranızdaki bağı sıkı tutabilmek ve sadık ziyaretçi kitlesi oluşturmak için bizimle çalışın!


Uçtan Uca İçerik


Markanızı uçtan uca içerik pazarlaması ile besliyor, destekliyor ve büyütüyoruz. Sıradan web siteleri küreselleşen ve tanıdık bir marka haline geliyor!


Kreatif Kampanya Üretimi


Kreatif kampanya üretimi ile hem sosyal medya hesaplarınızı hem web sitenizi besliyoruz. Ürettiğimiz çizim, fotoğraf, video ve yazılı içerikleri tüm dünyaya izlettiriyor ve okutturuyoruz!


Dünya Markası Üretimi


Hedefiniz bölgesel veya küresel olabilir. Önceliğiniz hangisi ise ona odaklanıyor ve markanızı hedeflerinize yakınlaştırıyoruz.


Web sitenizi canlı tutmanın ve düzenli müşteri (ziyaretçi) kazanmanın yolu!

İçerik üretimi konusunda ne kadar iddialı olduğumuzu gördünüz. Dijital dünyanın hayatımızda ne kadar yer ettiğini de biliyorsunuz. İçerik Sepeti İçerik Ajansı olarak hedef kitlenizin ilgisini sürekli sizin üzerinize çekiyoruz.


Hedef kitlenizin ilgisini sürekli canlı tutarak, markanıza olan sadakatlerini kazanıyoruz. Onlara sürekli eğitici, bilgilendirici ve eğlendirici içerikler sunuyoruz. Bu sayede müşterileriniz ya da okurlarınız sizden vazgeçemiyor. Nasıl ama, ilgi çekici değil mi?


İçerik Ajansı tarafından üretilen içerikler nelerdir?


İçerik ajansı web sitenizin hangi tür içeriğe ihtiyacı olduğunu inceler ve tespit eder.


Rehber içerikler (Nasıl yapılır),liste içerikler, soru cevap içerikleri, şirket haberleri, ürün tanıtımları, haber içerikleri ve niceleri...


Potaya atılan tüm kriterler değerlendirilir ve ortaya çıkan sonuçlara göre içerik üretimine başlanır. Sıradanlaşan ve anlamsızlaşan değil değer üreten, marka oluşturan ve müşteri (ziyaretçi) hayranlığı oluşturan içerikler üretilir.

Yetenekleriz

Web Site İçeriği

İçerik üretmek bizim işimiz. Biz işimizi uygulayalım, bu değer ile web sitenize katkı payı sağlayalım!

Haber/Blog İçeriği

Yüksek enerjili blog içerikleri ile görünürlüğünüzü artıralım. Muhteşem dönüşüm raporları sunalım.

Sosyal Medya İçeriği

Sosyal medyada görsel ve yazılı içeriklerimiz ile hesaplarınızı güven altında tutalım.

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazılarımız ile web sitenizi ve markanızı dijitalde görünür hale getirelim.

Ürün Açıklaması

Muhteşem ürün açıklamalarımız ile hem pazaryerinde hem web sitenizde satış rekorları kıralım!

Diğer İçerik Türleri

İhtiyacınıza yönelik içerik türüne beraber karar verelim. Web siteniz için en iyi adımı atalım!