Makale Satın Al

Makale satın al hizmeti için Türkiye’nin en doğru adresine geldiniz. İçerik Sepeti, 2019 yılından bu yana aktif şekilde makale hizmetleri veren özel bir şirkettir. Bünyesinde çalıştığı 50’ye yakın makale yazarı ve profesyonel kadrolu 10 kişilik ekibi ile siz değerli müşterilerine hizmet verir. Makale satın al hizmetimiz sayesinde bugün ihtiyacınız olan her türlü konudan ve kategoriden makaleyi %100 özgün ve %100 SEO uyumlu olarak hazırlayarak panelinizden teslim eder.

Makale Satın Alarak Ne Elde Edilir?

Makale satın al hizmetimiz sayesinde elde edeceğiniz makaleler tamamen özgün ve SEO uyumlu olarak sizlere sunulur. İçerik Sepeti’nin sizlere sağlamış olduğu makale sayesinde ne elde edebileceğinizden hemen bahsedelim:

  1. Makale satın al ile arama motorlarında görünürlüğünüz artacak.
  2. Makale satın alarak daha fazla okuyucuya/müşteriye hitap edebileceksiniz.
  3. Okuyucularınıza düzenli bir şekilde makale sunabileceksiniz. Bu sayede hem web sitenizi güncel tutmuş olacaksınız hem de okurlarınızı düzenli bir şekilde bilgi akışı sağlayacaksınız.

Makale Satın Al Fiyatları Ne Kadar?

Makale satın al fiyatları, web sitemizde belirttiğimiz gibi 100 kelime 6 TL olarak belirlenmiştir. Bu bedelin içerisine KDV dahildir. Adınıza düzenlenecek olan fatura için herhangi bir vergi ödemesi yapmak zorunda değilsiniz. İçerik Sepeti, müşteri memnuniyeti ve sürekliliği açısından KDV dahil fiyatları size sunmaktadır.

Makale ihtiyacınız için sağ kısımda bulunan mavi buton ile canlı desteğe bağlanabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Makale siparişi sayfamızdan direkt olarak makale siparişinizi verebilirsiniz.

Üniversite – Tez – Makale Hizmeti

Makale satın al işlemleri içerisinde Üniversite, tez ve ödev makale hizmeti yoktur. Kanunen bu yasaktır ve İçerik Sepeti, size bu hizmeti vermez. Burada belirtilen hizmet internet sitelerinin ihtiyacı olan içerik modelidir. Ancak piyasa dili ile hitap etmek gerekirse makale adı uygun olacaktır.